Adres Basınevleri Mah.15. Cad. 17. Sok. No:2/2 Keçiören/ANKARA
Telefon 0312 326 06 56
Fax 0312 326 06 57
Müdür Mesajı

Ankara Seyahat olarak, araç kiralama ve ulaşım hizmetlerinde kalite ve konfor ifade eden bir marka olma yolundayız. Marka değerimizi arttırmak için araç yaşından, personel deneyimine kadar birçok konuda titiz davranmanın yanı sıra deneyim ve tecrübelerimiz ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Ankara Seyahat olarak bir marka kalitesi ile ulaşım konforuna sahip olmanız sağlanmaktadır.

Filomuzdaki araçlar için 5 yaş sınırı politikamız gereğince her zaman yeni nesil araçlarla hizmet veriyoruz. Araç takip sistemimiz araçların zamanında bakımlarının yapılmasını kolaylaştırmakta ve planlı bakımları yapılmamış araçların müşteri hizmetine gönderilmemesi sağlanmaktadır. Ulaşım sırasında araç kaynaklı sorunlar yaşanmaması için aldığımzı bu tedbirler ile müşterilerimizin memnuniyetinin bozulmasını engelliyoruz.

Ankara Seyahat olarak VIP taşımacılık konusunda elde ettiğimiz deneyimler ile her geçen gün VIP taşıma hizmetlerinde daha da ileri bir seviyede hizmet veriyoruz. Sektörümüzde markalaşan hizmetimiz uzman şoför kadromuz tarafından sunulmaktadır. Şoförlü VIP araç kiralama hizmetinde firmaların müşterilerini en iyi şekilde ağırlamasını sağlamakla kalmıyor marka imajlarının geliştirilmesine de katkı sağlıyoruz.